Wynajem kampera - cena

W tym dziale znajdziecie ceny wypożyczenia kampera. Podane ceny wynajmu samochodu kempingowego w tabeli poniżej są cenami netto za dobę w PLN. Do poniższych cen należy doliczyć podatek VAT.
Kamper Sezon niskipozostałe dni w roku Sezon średni29.04 - 18.06.201603.09 -.30.09.2016 Sezon wysoki18.06.2016 - 02.09.2016
Fiat Ducato SEAL 56 - osobowy 320 400 500
Fiat Ducato SEAL 97 - osobowy 320 400 500

Ceny wypożyczenia kampera obowiązują przy wynajmie na minimum 7 dni.
Ceny i warunki najmu na czas poniżej 7 dni ustalane są indywidualnie.

Jeżeli interesuje Cię wynajem kampera i cena z nim związana zapraszamy do kontaktu emailowego lub telefonicznego. Wypożyczalnia kamperów Rosiek jest do Twojej dyspozycji.

Wynajem kampera - cena niezapomnianych przygód!

Jeżeli istnieje sposób na zafundowanie sobie niezależnych, wolnych od przymusów, wygodnych i nieszablonowych wczasów, to jest to na pewno wynajem kampera. Cena niepowtarzalnych wakacji jeszcze nigdy nie była tak niska!

Aby ułatwić naszym klientom zadanie planowania budżetu podróży postanowiliśmy jasno przedstawić ceny wypożyczenia kampera. Tabela cennika dzieli się na trzy sezony, tak, abyśmy w niektórych okresach roku mogli zaproponować Wam niższe stawki. Jeżeli masz wątpliwości związane z wypełnieniem formularza najmu pojazdu lub chcesz zadać inne pytanie - zapraszamy do kontaktu.

Dlaczego warto?

Każdy, kto kiedykolwiek wybierał się na wczasy wie, że kalkulując koszty podróży trzeba zwrócić uwagę na wiele kluczowych elementów, takich koszt wynajmu pokoju hotelowego, koszt interesujących nas wycieczek, opłaty klimatyczne, koszt dojazdu na docelowe miejsce i wiele, wiele innych. Wydatki te mogą zostać poniekąd ograniczone poprzez wynajem kampera. Cena naszego środka podróży i hotelu zamykają się w jednej usłudze. Dodatkowo nie musimy obawiać się zatłoczonych korytarzy, niedziałającej windy, czy naprzykrzających się sąsiadów lub głośnych wycieczek. Kamper oznacza niezależność. To Ty jesteś organizatorem i uczestnikiem własnej wycieczki. Cena wypożyczenia kampera to także cena całkowitej wolności. Wykorzystaj ją w stu procentach!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.